Bedankje van Adré en Marja Lichtendonk

Beste gemeente Meerkerk, 

Namens onze broeders en zusters van onze gemeente in Tuzla: Heel hartelijk dank voor de kerstkaarten met groeten en goede wensen voor het Nieuwe jaar!

Het was echt een verrassing om deze kaarten uit te kunnen delen. Allereerst was het een blijde dag, dat de nieuwe kerkruimte voor het eerst gebruikt kon worden en het kerstfeest gevierd kon worden in een eigen gebouw. En toen ook nog voor het eerst een kerstkaart in ontvangst te kunnen nemen. Dit fenomeen is hier namelijk ongebruikelijk. Dat er vanuit het verre Holland aan deze kleine gemeente gedacht, meegeleefd wordt en voorbede gedaan wordt, is iets wat de mensen ontroert en hen verwonderd doet zijn.

Nogmaals hartelijk dank en Gods zegen voor het Nieuwe Jaar gewenst!

Met hartelijke groeten,


In verbondenheid,
Adré en Marja

Hervormd Meerkerk

Postadres:
Postbus 59
4231 BA  MEERKERK

Kerkgebouw
Kerkstraat 3
4231 BW  MEERKERK

Kerkelijk centrum ‘Het Anker’

Ankerstraat 1
4231 BZ Meerkerk

Welkom

U/jij bent iedere zondag welkom in de dienst.

Aanvang: 09.30 / 18.30 uur.

We hopen u/jou te ontmoeten