Kerkenraad

De kerkenraad van onze gemeente heeft een uitgebreid takenpakket. Zij zorgen voor onze kerkdiensten, het beleid van onze gemeente en onderhouden het contact met andere geloofsgemeenschappen, regionaal en landelijk.

Voor iedere wijk in Meerkerk is er een wijkouderling. Is er iets wat je graag wil delen of waar de kerkenraad je mee kan helpen? Neem dan contact op met je wijkouderling of de scriba via scriba@hervormdmeerkerk.nl. Onze pastoraal werker staat ook voor je klaar. Je kan hem bereiken via pastoraalwerker@hervormdmeerkerk.nl 

Hieronder zie je onze predikant, ouderlingen, diakenen en kerkrentmeesters.

ds. Chris Mijderwijk

ds. Chris Mijderwijk

Predikant

dominee@hervormdmeerkerk.nl

Jan de Jong

Jan de Jong

Ouderling

j.de.jong@hervormdmeerkerk.nl

Huib de Jong

Huib de Jong

Scriba

scriba@hervormdmeerkerk.nl

Pieter Kloek

Pieter Kloek

Jeugdouderling

p.kloek@hervormdmeerkerk.nl

Dik van Vuren

Dik van Vuren

Ouderling

d.van.vuren@hervormdmeerkerk.nl

Jan Doeland

Jan Doeland

Ouderling

j.doeland@hervormdmeerkerk.nl

Rien van Wijngaarden

Rien van Wijngaarden

Ouderling

r.van.wijngaarden@hervormdmeerkerk.nl

Arnold Stuij

Arnold Stuij

Ouderling

a.stuij@hervormdmeerkerk.nl
Jaap Vink

Jaap Vink

Ouderling

j.vink@hervormdmeerkerk.nl
Mark Vermey

Mark Vermey

Ouderling

m.vermey@hervormdmeerkerk.nl

Cees Maliepaard

Cees Maliepaard

Ouderling

c.maliepaard@hervormdmeerkerk.nl

Edwin Versluis

Edwin Versluis

Ouderling

e.versluis@hervormdmeerkerk.nl

Govert de Bruijn

Govert de Bruijn

Voorzitter diaconie

g.de.bruyn@hervormdmeerkerk.nl

Sjon de Leeuw

Sjon de Leeuw

Diaken

s.de.leeuw@hervormdmeerkerk.nl

William de Kruijk

William de Kruijk

Diaken

w.de.kruijk@hervormdmeerkerk.nl

Jan-Willem Versluis

Jan-Willem Versluis

Jeugddiaken

j.w.versluis@hervormdmeerkerk.nl

Cees den Otter

Cees den Otter

Diaken

c.den.otter@hervormdmeerkerk.nl

Arjan den Burger

Arjan den Burger

Ouderling-kerkrentmeester

a.den.burger@hervormdmeerkerk.nl

Wim van Ooijen

Wim van Ooijen

Kerkrentmeester

w.van.ooijen@hervormdmeerkerk.nl

Aart Bor

Aart Bor

Kerkrentmeester

a.bor@hervormdmeerkerk.nl

Evert Krouwel

Evert Krouwel

Kerkrentmeester

e.krouwel@hervormdmeerkerk.nl

Ardjan Haag

Ardjan Haag

Ouderling-kerkrentmeester

a.haag@hervormdmeerkerk.nl

Willem Meerkerk

Willem Meerkerk

Pastoraal werker

pastoraalwerker@hervormdmeerkerk.nl

Hervormd Meerkerk

Postadres:
Postbus 59
4231 BA  MEERKERK

Kerkgebouw
Kerkstraat 3
4231 BW  MEERKERK

Kerkelijk centrum ‘Het Anker’

Ankerstraat 1
4231 BZ Meerkerk

Welkom

U/jij bent iedere zondag welkom in de dienst.

Aanvang: 09.30 / 18.30 uur.

We hopen u/jou te ontmoeten